Irodavezetői állás

Cégünkről

A Com-Passz Kft. több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a szállodai és éttermi szoftverek területén. Innovatív megoldásaink segítségével célunk, hogy támogassuk ügyfeleinket a hatékony üzemeltetésben és a siker elérésében. Szállodáktól és éttermektől kezdve egészen a kisebb árusító helyekig szerteágazó ügyfélkörrel büszkélkedhetünk.

Feladatok

  • Napi operatív feladatok irányítása és koordinálása, beleértve a munkafolyamatok hatékony elvégzését és a határidők betartását
  • Dolgozók motiválása és irányítása a célok elérése érdekében
  • A munkaerő-tervezés és a feladatok elosztása a csapat tagjai között
  • Rendszeres kommunikáció a cégvezetővel és a kollegákkal, hogy biztosítsa a zökkenőmentes működést
  • Mérési és riportálási folyamatok végrehajtása a munkateljesítmény nyomon követése és javítása érdekében
  • Vállalatirányítási rendszer használata

Elvárások

  • Tapasztalat a csoportvezetésben vagy vezetői pozícióban
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készségek
  • Hatékony problémamegoldó képesség és döntéshozatali készség
  • Képesség az emberek inspirálására és motiválására
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó környezetben
  • Magas szintű szervezőkészség és a részletekre való odafigyelés

Amit kínálunk

  • Támogatjuk a szakmai fejlődést
  • Munkatapasztalathoz igazodó bérsávok
  • Karácsonyi juttatás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: 8640 Fonyód, Magyarország
A pozícióval kapcsolatos kérdés esetén keresse Papp Evelint a pe@com-passz.hu e-mailcímen, vagy a +36 20 913 4908 telefonszámon.

Elérhetőségeink

mobil: +36 20 941 9400

vezetékes: +36 85 562 097

e-mail: iroda@com-passz.hu

8640 Fonyód, Fő u. 31. (időpont egyeztetés szükséges)