Elektronikai műszerész állás

Cégünkről

A Com-Passz Kft. több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a szállodai és éttermi szoftverek területén. Innovatív megoldásaink segítségével célunk, hogy támogassuk ügyfeleinket a hatékony üzemeltetésben és a siker elérésében. Szállodáktól és éttermektől kezdve egészen a kisebb árusító helyekig szerteágazó ügyfélkörrel büszkélkedhetünk.

Feladatok

  • Elektronikai műszerek és berendezések összeszerelése, telepítése és beállítása a szoftverfejlesztési projektekhez.
  • Hibaanalízis és diagnosztizálás elvégzése az esetleges hardver- vagy szoftverproblémák esetén.
  • Szoros együttműködés a fejlesztői csapattal az eszközök és berendezések integrációjának támogatása érdekében.
  • Az eszközök és berendezések karbantartása, javítása és tesztelése.
  • Dokumentáció vezetése a műszaki specifikációkról, problémákról és javításokról.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség elektronikai vagy műszaki területen.
  • Releváns tapasztalat az elektronikai műszerek összeszerelésében és telepítésében.
  • Kiváló diagnosztikai és problémamegoldó képesség.
  • Képesség önálló munkavégzésre és hatékony csapatmunkára.
  • Részletes és precíz munkavégzési készség.
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség a csapattagokkal és a fejlesztőkkel.

Amit kínálunk:

  • Támogatjuk a szakmai fejlődést
  • Munkatapasztalathoz igazodó bérsávok
  • Karácsonyi juttatás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: 8640 Fonyód, Magyarország
A jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát.
A pozícióval kapcsolatos kérdés esetén keresse Papp Evelint a pe@com-passz.hu e-mailcímen, vagy a +36 20 913 4908 telefonszámon.

Elérhetőségeink

mobil: +36 20 941 9400

vezetékes: +36 85 562 097

e-mail: iroda@com-passz.hu

8640 Fonyód, Fő u. 31. (időpont egyeztetés szükséges)